Kategorie

Sdělení eshopu

Vážení zákazníci,

z důvodu čerpání dovolených pracovníků obchodního oddělení může v této době docházet k prodlení vyřizování Vašich objednávek.
Toto oznámení je platné do smazání. Děkujeme za Vaši trpělivost.

Tým eshopu Sirius-zlin.czNavštivte také náš servis značkové elektroniky
Zdravé světlo
Unikátní svítidla šetřící zrak s protistresovým účinkem. Lampy, stropní svítidla, žárovky, zářivky a zdravotnická svítidla s plným spektrem světla - nejvíce podobným slunečnímu světlu.

Podkategorie

Plnospektrální kompaktní zářivky ''úsporky''

Plnospektrální zářivky poskytují světlo, které je z dostupných světelných zdrojů na trhu nejvíce podobné tomu slunečnímu. Představuje ideální volbu pro ty, kdo jsou odkázáni na umělé osvětlení. Zářivky splňují všechny požadavky na provedení a výkonnost, směrnici EuP a RoHS a lze je provozovat v existujících svítidlech beze změn. Zářivky CFLG lze provozovat jak s magnetickými, tak s elektronickými předřadníky. Zářivky s elektronickými předřadníky žijí déle, spotřebují méně elektřiny a jejich světlo je šetrnější ke zraku, protože nebliká.

Stolní lampy s plným spektrem světla

Plnospektrální stolní lampy pro skvělé podání barev jako při denním světle - šetří Vaše oči, působí protistresově.

Stojanové plnospektrální lampy

Designové stojánkové lampy na čtení či přisvícení s imitací denního světla.

Náhradní zářivky

Náhradní zářivky do plnospektrálních lamp.

Lineární plnospektrální zářivky

Zářivky s přirozeným spektrem světla zejména do stropních svítidel. Poskytují kvalitní neblikající jasné světlo nejvíce podobné dennímu. Své využití najdou například ve školách, a uměleckých školách a ateliérech, školkách, ordinacích, operačních sálech, nočních provozech a dalších prostorách, kde je vyžadováno kvalitní světlo, které nezkresluje barevné podání a nezpůsobuje únavu.

Plnospektrální simulátory slunce

Při pravidelném používání poskytuje plnospektrální simulátor slunce výraznou úlevu při sezonní afektivní poruše (SAD), při depresích z nedostatku slunečního světla, pocitech úzkosti, úbytku energie, ospalosti, kolísavé náladě a zhoršené výkonnosti.

Zdravotnická svítidla

Plnospektrální stropní závěsná svítidla pro náročné osvětlovací aplikace, jako jsou například stomatologické a lékařské ordinace, ošetřovny, laboratoře apod.

Plnospektrální LED lampy

LED lampy s plným spektrem světla.

Zdravé světlo / Je zde 55 produktů.

View :

Produktů na stránku

Zdravé světlo - proti únavě a stresu
Falešné bezpečnostní kamery
Příslušenství pro TV Samsung