Měnič napětí 12V/230V/600W HQ, DC/AC HQ-INV600W/12F
• Napájení 230V AC zařízení, např. kávovarů, prostřednictvím 12V baterie - ideální pro lodě či nákladní automobily
• Zapojení softstart, které chrání Vaše zařízení
• Zařízení je vybaveno jednou napájecí zásuvkou se zemnicími kolíky
Skladem
Kód: 8706
Značka: Nedis
Kategorie: Výprodej - SLEVA
EAN: 5412810032167
kodProduktu: HQ-INV600W/12
1466 hq inverter 600w 24v 230v 1 500x500
Výprodej
Vaši objednávku odešleme co nejdříve
Rychlé doručení zboží s poštovným ZDARMA!!
doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
doruceni
Doručení až k Vám domů!
Pomocí našich dopravců Vám zboží doručíme až k Vám domů.
Napájejte 230V AC zařízení z 12V DC zásuvky pomocí tohoto Nedis Měniče Napětí. Takto můžete v nákladních automobilech, lodích atd. používat domácí spotřebiče, jako například kávovary, aniž byste museli investovat do speciálního 12V vybavení.
Zapojení softstart navíc chrání zařízení před poškozením.
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Výpis diskuzí
V Avatar autora Měnič napětí 12V/230V/600W HQ, DC/AC HQ-INV600W/12F 10.4.2026 11:00
Dobrý den, opravdu je to měnič pro 12V na 230V , když na fotografii je vidět číslo 24V na 230V ? děkuji Václav