WiFi chytrý PIR detektor Pohybu

Tento Chytrý Wi-Fi Snímač Pohybu (s dosahem 10 m v rámci oblasti detekce 120°) lze použít jako součást bezdrátového bezpečnostního systému nebo k zapínání spotřebičů, když vstoupíte do místnosti.

Skladem
Kód: 2151
Značka: Nedis
830 Kč
Kategorie: Chytrá domácnost a IoT
kodProduktu: WIFISM10CWT
doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
doruceni
Doručení až k Vám domů!
Pomocí našich dopravců Vám zboží doručíme až k Vám domů.
Vaši objednávku odešleme co nejdříve
Rychlé doručení zboží s poštovným ZDARMA!!
U objednávek nad 2500 Kč

Snadná instalace
Jeho nastavení je mimořádně snadné, stačí jej pouze připojit k Wi-Fi směrovači, což umožní ovládání smartphonem či tabletem a odesílání oznámení do Vašeho zařízení.

Párování s ostatními produkty
Snímač lze případně spárovat s ostatnímu zařízeními a spotřebiči Nedis® SmartLife sortimentu, aby spouštěl události, jako např. zapínání světel, když někdo vstoupí do místnosti.

Informace o zařízení Nedis SmartLife
Objevte širokou a neustále se rozvíjející škálu produktů – například žárovky, spínače, zástrčky, senzory a kamery – které lze ovládat prostřednictvím intuitivní a jednoduché aplikace. Díky hlasovému ovládání, které je podporováno funkcí Amazon Alexa nebo Google Home, nepotřebujete nic jiného než svou stávající síť Wi-Fi – snadno si tak vytvoříte propojený chytrý domácí systém.
Ať již sháníte jednoduchou chytrou žárovku nebo zástrčku nebo chcete automatizovat celý dům, začněte objevovat, jak je v současné době chytrá technologie dostupná.

Vlastnosti
• Výkonný PIR pohybový senzor – nabízí pokrytí na 10 metrů v rozsahu 120°
• Lze jej použít jako samostatný bezpečnostní produkt
• Lze jej snadno propojit s dalšími produkty Nedis® SmartLife, aby spouštěl nastavené prostředí, když někdo vstoupí do místnosti

Obsah balení
Snímač pohybu
Nástěnný držák
Kabel USB
Napájecí adaptér USB
Průvodce rychlým spuštěním

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: